Про нас

ТОВ "Завод "Оптикон"" - це українське промислове підприємство, основні виробничі потужності якого знаходяться в місті Балта Одеської області, і яке займається виробництвом і реалізацією якісної і високоефективної сільськогосподарської несамохідної техніки.

Вигідне розташування на шляху з Поділля і всієї Правобережної України до Чорного моря в усі часи його існування обумовлювало економічне процвітання міста, незважаючи на численні руйнування від воєн, збройних повстань і розбійницьких набігів.

Історія ж виробничих площ йде корінням в XVIII-XIX століття, в період створення перших артілей, які, змінюючи свій вид діяльності, перебували на цій території.

Ще на прикінці XVII століття Балта уславилася торговим містечком, завдяки торговому шляху, що веде з Поділля, Волині, Київщини до берегів Чорного моря і проходив через Балту. На знаменитому Балтському ярмарку, який славився українською і ногайською худобою, місцеві і приїжджі майстри так само могли реалізовувати і свої вироби, що позитивно позначалося на розвитку промисловості.

З покоління в покоління передавався досвід, вправність і працьовитість місцевих майстрів, що, в поєднанні з вигідним географічним розташуванням не раз допомагало відновлювати місто від численних розорень. Щоразу місто відроджуючись, розвивалося з новою силою. Артілі укрупнювалися і на їх місці утворювалися підприємства і фабрики.

Так само сталося і з нашим підприємством. У 1969 році на основі коконо-сушильної фабрики була побудована філія Єлецького об'єднання заводу "Ельта" Липецької області, що стало основою підприємства, яке ми маємо сьогодні.

Персонал підприємства зумів швидко освоїти нові технології, продиктовані часом. І вже, як самостійне підприємство, завод зміг запрацювати в 1974 році, отримавши назву "Завод "Оптикон"".

Паралельно з основним видом діяльності, на заводі було прийнято рішення розвивати металообробку, що позитивно позначилося на регіоні і надалі допомогло протриматися підприємству в кризовий період.

Теперешню назву завод отримав 19 жовтня 2004 року і став називатися ТОВ "Завод "Оптикон"". З цього часу і до цього дня завод займається виробництвом і продажем навісних, напівнавісні оборотних плугів, культиваторів, глибокорихлювачів і сівалок різних модифікацій. Асортимент орієнтований як на обробку малих площ, так і великих, дозволяє підібрати обладнання під конкретну технологію обробки грунту.

Вже давно не секрет, що успіхом будь-якого підприємства є гарантія якості продукції, що випускається, тому при виготовленні нашої продукції ми використовуємо тільки якісну сировину і комплектуючі. Використання нами фінської бористої листової сталі, шведської безшовної машинобудівної труби, комплектуючих виробництва Німеччини, Іспанії та Італії в поєднанні з високотехнологічним обладнанням і кваліфікованим персоналом, отримало визнання не тільки в Україні, а й за кордоном. Регулярна участь у виставках і визнання нашої продукції наочно демонструє перспективність розвитку підприємства.

За ці роки продукція ТОВ "Завод "Оптикон"" зарекомендувала себе як сучасне, надійне, але, в той же час, доступне для споживача сільськогосподарське обладнання. Ми завжди раді допомогти нашим клієнтам визначитися з вибором і забезпечити індивідуальний підхід до кожного замовника на найвигідніших умовах.